Mehmet Demirkol’dan Fenerbahçe’ye Teşekkür

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu, performansıyla dünya devlerinin dikkatini çekiyor. Kadıoğlu’nun standartları yükseldikçe, Avrupa’nın en büyük kulüplerinin radarına girdi. Mehmet Demirkol, Ferdi Kadıoğlu’nun başarısını övgü dolu sözlerle anlatıyor.

“ONU ALMAYACAK TAKIM YOK”

Mehmet Demirkol, Ferdi Kadıoğlu’nun artık her takımın almak isteyeceği bir oyuncu olduğunu belirtiyor. “Standardı öyle bir yere koydu ki… Artık kötü oynarsa ondan bahsedeceğiz,” diyor. Kadıoğlu’nun performansı, Demirkol’a göre dünya çapında ilgi görüyor.

“DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINA GİRDİ”

Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe’ye 10 numara pozisyonunda cılız bir delikanlı olarak gelmişti. Şimdi ters ayakla oynadığı bek pozisyonunda dünyanın en iyileri arasında gösteriliyor. Bu başarıda Fenerbahçe’nin büyük payı bulunuyor.

“FENERBAHÇE’NİN HAKKINI VERMEK LAZIM”

Demirkol, Fenerbahçe’nin Kadıoğlu’nun gelişimindeki rolünü vurguluyor. “Fenerbahçe’nin de hakkını vermek lazım,” diyerek kulübün genç oyuncuları geliştirme konusundaki başarısına dikkat çekiyor. Kadıoğlu’nun yükselen grafiği, Fenerbahçe’nin doğru yatırımlar yaptığını gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x